SmodBIP

\"Dostawa sprzętu medycznego dla Pracowni Doskonalenia Umiejętności Pielęgniarskich Istytutu Ochrony Zdrowia Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Jana Amosa Komeńskiego ul. Kiepury 45 w Lesznie\"

Podlegający Ustawie, zakończony, nierozstrzygnięty

"Dostawa sprzętu medycznego dla Pracowni Doskonalenia Umiejętności Pielęgniarskich Istytutu Ochrony Zdrowia Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Jana Amosa Komeńskiego ul. Kiepury 45 w Lesznie"

Ogłoszenie o zamówieniu na "Dostawę sprzętu medycznego dla Pracowni Doskonalenia Umiejętności Pielęgniarskich Istytutu Ochrony Zdrowia Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Jana Amosa Komeńskiego ul. Kiepury 45 w Lesznie"

Specyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia na "Dostawę sprzętu medycznego dla Pracowni Doskonalenia Umiejętności Pielęgniarskich Istytutu Ochrony Zdrowia Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Jana Amosa Komeńskiego ul. Kiepury 45 w Lesznie"

Odpowiedz na zapytanie do treści SIWZ na "Dostawę sprzętu medycznego dla Pracowni Doskonalenia Umiejętności Pielęgniarskich Istytutu Ochrony Zdrowia Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Jana Amosa Komeńskiego ul. Kiepury 45 w Lesznie"

Ogłoszenie o wyniku postępowania o udzielenie zamówienia na ""Dostawę sprzętu medycznego dla Pracowni Doskonalenia Umiejętności Pielęgniarskich Istytutu Ochrony Zdrowia Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Jana Amosa Komeńskiego ul. Kiepury 45 w Lesznie"

Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia na "Dostawę sprzętu medycznego dla Pracowni Doskonalenia Umiejętności Pielęgniarskich Istytutu Ochrony Zdrowia Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Jana Amosa Komeńskiego ul. Kiepury 45 w Lesznie"

Opublikował: Kinga Ruszczak
Publikacja dnia: 14.10.2011 14:51